Jak vybrat nejlepší domácí spotřebiče

Bez některých spotřebičů se ve své domácnosti neobejdete. Bez některých tak trochu ano, ale je mimořádně příjemné, když kus práce odvedou za vás. Vy se pak můžete věnovat jiným činnostem. Rádi bychom, aby to byl převážně odpočinek, ale stálé stížnosti na nedostatek času jsou nám všem důvěrně známé…

Přemýšlejte o koupi sušičky!

Ušetří vám čas strávený nad věšením mokrého prádla i prostor, což oceníte zejména tehdy, bydlíte-li v menším bytě a nemáte k dispozici balkon. Hned dvojnásobnou úsporu místa vám zajistí pračka kombinovaná se sušičkou. Dalším typem sušičky, kterou si lze pořídit, je sušička kondenzační nebo ventilační. Že nejrůznějším parametrům nerozumíte a nemáte ani čas se něčím podobným zaobírat? Hovořili jsme o časové úspoře a máme pro vás návrh i tentokrát. Proč se jednoduše nespolehnout na zkušenosti, které už za vás někdo nasbíral. Test sušiček vám pomůže fundovaně se rozhodnout.

susicka

Nevděčnou práci odvede robotický vysavač

Svého zvířecího mazlíčka máte nade vše rádi. Chlupy po něm už ale méně. Nebo máte malé děti, takže víc pečiva s železnou pravidelností skončí nadrobeno na koberci než zkonzumováno. Ale ruku na srdce, také my dospělí míváme ve zvyku jíst narychlo s notebookem na klíně. Na co byste se měli především zaměřit je, jakou podlahu je robotický vysavač schopen uklidit a jaký způsob filtrování do něj výrobce použil. V tomto případě vám napoví velký test robotických vysavačů.

A v momentě, kdy se rozhodnete skončit se stravováním mezi pracovními e-maily a rozhodnete se, že se budete více zajímat o svou životosprávu, se vám jistě bude hodit odšťavňovač. I vaši potomci s chutí zapomenou na přeslazené limonády. Jak vybrat ten nejlepší odšťavňovač? Zohledněte v první řadě to, jaké ovoce budete odšťavňovat a kolik výsledné šťávy chcete. Základem je, zda váš přístroj bude pracovat v rychlých nebo pomalých otáčkách. To ovlivní množství i trvanlivost šťávy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *