Krb na biolíh = romantika ve vašem obýváku

Velkým hitem poslední doby, co se týče vybavení bytů, jsou krby na biolíh. Dalo by se říci, že jsou to moderní a bezpečné krby, díky kterým můžete mít pravý oheň přímo ve vašem obýváku. A to bez komínu! Žádné náhražky ani falešný oheň ani nic podobného. Krb můžete umístit na jakékoliv vámi vybrané místo nebo ho přemisťovat, jak se vám zachce. Je to převratná novinka, kterou by byla škoda nechat si ujít.

krb-na-biolihMezi hlavní výhody biokrbu patří to, že opravdu nepotřebujete komín. Stejně tak nemusíte dělat žádné složité přestavby pokoje, ani nic podobného. Montáž krbu je velmi jednoduchá a zvládne jí každý. Další výhodou je, že nepotřebujete žádné revize ani povolení k nainstalování a používání. Pokud jste zastánci životního prostředí a zdraví, potěší vás, že palivo je ekologické a nevypouští do ovzduší žádné zdraví škodlivé látky. Další výhodou je, že oproti klasickému krbu, nemusíte uklízet žádný popel ani jinou špínu kolem krbu. Mezi nesporně nejlepší výhody patří to, že krb umístíte téměř kamkoliv. Lehce se s ním manipuluje, a tak ho můžete pověsit na stěnu, dát na zem a libovolně stěhovat, jak se vám zachce.

Co je to biolíh?

Biolíh je nové přírodní palivo. Díky tomu, že nevypouští žádné toxické látky, je ekologický a nemusíte se bát o své zdraví. Vypouští pouze oxid uhličitý a vodní páru, což je totéž, co dýcháte. Pokud si krb pořídíte, je vhodné častěji větrat, aby se neusazovala v bytě vlhkost. Biolíh se lehce shání, vydrží vám dlouho a cena není vysoká.

Jaké jsou možnosti?

V dnešní době je na trhu spousta druhů krbů na biolíh. Můžete si vybrat mezi nástěnnými, stolními nebo volně stojícími krby. Většinou jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, keramiky, kamene nebo skla. Můžete si také vybrat z nepřeberného množství různých tvarů a designů, které se dokonale hodí do každé domácnosti. Krb dokáže vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru a další výhodou je, že z něj sálá skutečné teplo.

zavesny-krb-na-biolih

Nástěnný krb na biolíh

Kolik takový krb stojí?

Ceny krbů jsou vzhledem k jejich oblíbenosti nečekaně nízké. Ty nejlevnější seženete už od 1.500,-. Pokud však sháníte opravdový luxus a velký krb, můžete se setkat i s cenami přesahujícími 20.000,-. Krby různých velikostí a tvarů můžete sehnat na internetu nebo zakoupit v některém z kamenných obchodů, kde vám rádi poskytnou další informace a pomohou vám vybrat ten pravý.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *