Luxusní bavlněné povlečení

Luxusní bavlněné povlečení = dokonalý spánek

Necítíte se po probuzení dokonale odpočatí? Vyzkoušeli jste novou postel nebo matraci a přesto to stále není ono? A co ložní prádlo? Zamysleli jste se někdy nad tím, jestli není čas na obnovu povlečení? Luxusní bavlněné povlečení je zárukou Vašeho pohodlí. Váš spánek bude nerušený, příjemný a do nově povlečených peřin budete každý večer doslova spěchat. Vyzkoušejte luxusní bavlněné povlečení od Stella Ateliers s.r.o. a již nikdy nebudete chtít spát v jiném. Bavlněné povlečení Stella vyniká prvotřídním materiálem, špičkovým provedením a nápaditým designem. Vaše ložnice se s jeho pomocí převleče do zcela nového kabátku a nabídne Vám výjimečné zázemí pro Váš zasloužený odpočinek.

povleceni-mako-saten

Z vysoce kvalitní bavlny

Na výrobu bavlněného povlečení Stella je použitá 100% bavlna nejvyšší kvality. Egyptská mako bavlna je ručně sbíraná, díky tomu má minimální obsah rostlinného znečištění. Při jejím zpracování se uplatňuje princip super česané příze. Ta obsahuje maximálně 20 % výčesku z nezralých, polámaných nebo mechanicky poškozených vláken. Výroba je v celém procesu dozorována zkušenými odborníky, kteří garantují špičkovou kvalitu při každém produkčním kroku. Tyto pečlivé postupy a vysoká kvalita základního materiálu zaručují, že je bavlněné povlečení Stella překvapivě příjemné na dotek a uchovává si svůj jedinečný vzhled i po mnoha opakovaných pracích cyklech.

Bavlněné povlečení Stella a jeho druhy

Součástí sortimentu bavlněného povlečení Stella jsou oblíbené jerseyové úplety s vysokou gramáží. Jejich speciální úprava je zárukou nečekané jemnosti a hebkosti, které jdou ruku v ruce s nedocenitelnými praktickými vlastnostmi, jako je barevná stálost nebo permanentní tvar. Bavlněné povlečení z jerseye vydrží dlouhé roky. Nabízí další velké plus pro všechny, kteří nejsou velcí kamarádi se žehličkou – bavlněné povlečení z jerseyového úpletu nemusíte žehlit, nemačká se. Stačí tedy vyprat, usušit a hned poté můžete čistě povlékat.

Bavlněný satén je tradiční a oceňovanou součástí sortimentu bavlněného povlečení. Jedná se o oboulícní úplet, který je vyroben ze 100% čisté česané egyptské bavlny. Jeho dokonalého vzhledu se docílí pomocí mercerování. Při tomto výrobním procesu se speciálním způsobem mění tvar vláken, která při zpracování nabobtnají. Získá se tak vyšší pevnost materiálu a barvivo je stabilně fixováno ve vláknech. Látka přitom zůstává jemná a měkká.

Módní trendy v kolekci 2014/2015

Stella Ateliers s.r.o. jde s dobou a ve své nejnovější kolekci luxusního bavlněného povlečení nabízí kombinaci nadstandardního materiálu společně s exkluzivním vzhledem. Vybírat můžete z tradičních květinových vzorů, propracovaných ornamentů, geometrických tvarů nebo abstraktních obrazců. Všechny tyto motivy jsou na výběr v mnoha okouzlujících barevných provedeních. Jistě mezi nimi najdete to pravé luxusní bavlněné povlečení právě pro Vaši ložnici.

povleceni-saten

povleceni-mako-jersey

laif

elvana-saten

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *