Moderní schodiště za pomocí obkladu

Renovujete staré schodiště? To vás čeká pěkná dřina. Zvláště pokud se ho chystáte bourat! Co byste řekli na to, kdyby vám někdo tuto práci významně usnadnil? Jste zvědaví jak? Staré schody přece nemusíte bourat, stačí je nově obložit! Každá návštěva bude potom obdivovat vaše schody, protože ji zaujme jejich krásný vzhled, vysoká odolnost i neklouzavá úprava. Příjemný materiál a zaoblené bezpečné hrany jsou samozřejmostí. Co víc můžete od schodů žádat?

obložení schodůJe úplně jedno, jestli je vaše stávající schodiště ze dřeva, kamene nebo kovu! V dnešní době seženete bez problémů takové obložení, jež vám garantuje stálobarevnost i výborný estetický vzhled. Je pochopitelné, že lehká a čistá montáž je samozřejmostí, jinak by se nebylo možné v dnešní době na trhu prosadit.

Z čeho vůbec sestává obkladový element? Bývá to z nosiče, který je vyroben z vysoce kvalitní desky MDF a z vrstvy vysokotlakého laminátu. Zapomenout se nesmí ani na hliníkovou vyrovnávací lištu.

Proč byste měli upřednostnit obložení schodů před jejich kompletním předěláním?

schéma obloženíPředevším z toho důvodu, že si ušetříte spoustu práce i vynaložených peněz. Navíc obložení můžete využít na všechny schody bez výjimky. Montáž je velice jednoduchá a vy získáte schody s dlouhou životností i stálou barvou. Nemusíte se přitom bát jejich poškození, protože jsou odolné takřka vůči všemu. Díky použitým materiálům jim neublíží náraz, UV záření, ani běžné domácí chemikálie.

Sousedi se jistě budou divit, až se dozvědí, že jste si bourání schodů rozmysleli a místo toho zvolili tak elegantní řešení. To si pište, že přijdou co nejdříve na návštěvu! Za ušetřené peníze pak můžete vyrazit na pozdní a zaslouženou dovolenou. V současnosti totiž skutečně platí, že největší cenu má dobrý nápad. Obložení schodů je stále oblíbenější variantou a s bouráním starého schodiště se dřou zpravidla jen ti, kteří o této možnosti nevědí!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *