Nůžkové párty stany a jejich druhy

partystanyNůžkové párty stany patří v současné době k nejoblíbenějším mobilním přístřeškům, a to především díky svému mnohostrannému uplatnění. Dá se říci, že je využijete při pořádání jakékoliv akce konané pod širým nebem. Každá společenská událost však klade poněkud odlišné nároky na podobu nůžkového párty stanu, a proto je jich nyní na trhu skutečně velké množství.

Co je to nůžkový párty stan?

Ptáte se, proč se tomuto typu párty stanů říká nůžkové? Název je odvozen od jejich konstrukce, která svým tvarem připomíná nůžky. Díky tomuto jedinečnému řešení je možné nůžkový párty stan opravdu snadno postavit a po skončení akce opět rychle složit. Konstrukce je tvořena ocelovými či hliníkovými trubkami, které navzdory své flexibilitě zaručují výjimečnou stabilitu a dlouhou životnost.

Všechny nůžkové párty stany jsou navíc dodávány v praktické tašce, ve které je lze snadno přenášet a skladovat. Není proto problém mít při jakékoliv akci nůžkový altán pro jistotu po ruce. Postavený je doslova za pár minut a v případě nenadálé přeháňky zachrání situaci. Vhodné je také se nůžkovými párty stany zásobit před akcí, u které si nejste jisti, kolik hostů doopravdy přijme Vaše pozvání.

Druhy nůžkových párty stanů

Nůžkové párty stany lze rozdělit podle několika kritérií:

  1. Podle rozměrů
  2. Podle barev
  3. Podle použitých materiálů
  4. Podle účelu použití

Nejobvyklejšími rozměry nůžkových párty stanů jsou velikosti 3×3 m, 3×6 m a 3×9 m. Vybírat můžete ale i ze široké nabídky mnoha dalších druhů. Výjimkou nejsou ani opravdu prostorné nůžkové párty stany o rozměrech 5×10 m nebo 6×12 m. Vždy záleží na tom, k jakému účelu je hodláte použít a pro kolik účastníků akci pořádáte.

Co se týká barevného provedení nůžkových párty stanů, je nabídka na současném trhu opravdu pestrá. Ze široké škály barev a designů si snadno vyberete takovou, která bude nejlépe ladit s exteriérem nebo s Vašimi firemními barvami. Nadčasovou klasikou jsou nůžkové párty stany v bílé, černé, zelené či modré barvě. Nebojte se ani výrazné červené, vínové či terakotové, žluté nebo béžové. Zvolit můžete dokonce i barevnou kombinaci nebo módní proužky.

party-stanMateriály použité při výrobě nůžkových párty stanů musí odpovídat přísným nárokům kladeným na bezpečnost provozu. Stany mají být především stabilní a trvanlivé, proto je základní konstrukce obvykle vyráběna z oceli či eloxovaného hliníku. Střecha a bočnice bývají vyrobeny z voděodolné tkaniny, která nepropustí déšť, ale je dostatečně prodyšná, aby zajistila komfortní pobyt všech zúčastněných. Moderní materiály jako je polyamid potažený PVC se navíc velice snadno udržují v čistotě a lze je dokonce i potisknout firemním logem či sloganem.

Nůžkový párty stan jako nezbytný doplněk

Stále ještě váháte si pořídit nůžkový párty stan? Tohoto skvělého pomocníka si samozřejmě můžete i pronajmout, pokud se však chcete blýsknout jako prvotřídní hostitelé, vřele Vám doporučujeme jeho zakoupení. Pokud využijete výprodejů u prověřených prodejců, budete se z nůžkového párty stanu těšit po mnoho let, a to za opravdu příznivou cenu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *