Příprava domu na léto 2015

Jaro je období kdy se objevují nejrůznější tipy na designové či pouze barevné přeměny interiérů, rekonstrukce a další změny, které budou nás a naše domovy provázet po následujících několik měsíců. Je to naštěstí také období, kdy máme dostatek energie na to, abychom mohli ty nejzajímavější tipy na proměnu domova realizovat.

Skvělý interiérový design nemusí být jen nesplnitelným snem

Štěstí je, že skvělé designové prvky jsou mnohdy i cenově dostupné, takže místo toho, abychom své plány pouštěli z hlavy, je možné se ihned pustit do jejich realizace. Není třeba se bát ani těch nejsmělejších plánů a realizací, neboť my jsme tu proto, abychom vám pomohli a přidali pár praktických rad, jak vše realizovat k vaší maximální spokojenosti.

Výměna podlahy – rozsáhlejší a časově náročnější projekt

K rozsáhlejším designovým domácím projektům řadíme například předělávku podlahy. Čeká na vás právě tento úkol? Výměna nebo oprava se může bohužel táhnout třeba již od minulého roku. Nemáte-li zatím vybrán materiál, poohlédněte se po korku, nevybírejte však mezi hnědými odstíny, ale zkuste se poohlédnout po korku šedé barvy, ty jsou trendem pro nastávající období. Možná vás překvapí, jak dobře bude šedý korek u vás doma na podlaze vypadat.

Korková podlaha

Zařizujete si domácí kancelář?

Jestliže jste změnili své pracovní zázemí a od nynějška začínáte pracovat z domu, vybavujete jistě svou kancelář v prvé řadě pracovním stolem a křeslem. Neopomeňte ale ani pořízení vhodného odpočinkového křesla. Můžete na něj pohodlně usadit případné návštěvy, ale také si na ní sami odpočinout v případě nepřekonatelné únavy, například uprostřed pracovního dne.

odpocinkove-kreslo

Pár rad k exteriérovým záležitostem

Chystáte-li se (ke své radosti a hlavně k radosti vašich dětí) letos konečně pustit do stavby bazénu na zahradě, neotálejte a začněte již nyní, minimálně s přesným plánováním. Času není nikdy dost a až se rozjede sezóna, budete dokonale připraveni. Do okolí bazénu vyberte třeba módní barevnou záležitost v podobě barvy nesoucí název Marsala, která se stala barvou roku 2015. Červeno-oranžovo-hnědé tóny rozhodně upoutají žádoucí pozornost.

barva-marsala

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *