Stylové masivní stoly

rottdesign_stul_anna2Masivní stoly jsou skvělou volbou prakticky do každé domácnosti. Ať již kvůli svému osobitému stylu, kvalitnímu zpracování, které vydrží opravdu dlouho, či velmi příjemnému vzhledu. Masivní stoly bývají vyráběny z dřeva ořechového, bukového či dubového a velmi u nich záleží na preciznosti a kvalitě truhlářské práce. A právě na tyto unikátní stoly, které dodají vaší domácnosti naprosto nový rozměr, se podíváme trochu blíže.

Masivní stoly od společnosti Rott

Rodinná společnost Rott Design se zaměřuje především na rozkládací jídelní stoly z masivu, přičemž se snaží především o vysokou kvalitu a unikátnost svých produktů. Dřevo na masivní stoly od této společnosti pochází od prověřených německých a italských dodavatelů, a vytěženo bývá v různých částech Evropy, Českou republiku nevyjímaje, přičemž dřevo ořechové je dováženo až ze Severní Ameriky. V zásadě se jedná o dřevo opatřené certifikátem PEFC (proces certifikace snažící se o trvale udržitelné hospodaření v lesích).

rottdesign_stul_varaderoSpolečnost Rott vyrábí masivní stoly z výše zmíněných dřevin – ořechu (a to pouze v přírodní barvě), buku (ve variantách „čistý“ a „jádrový“) a dubu (ve variantách „čistý“ a „divoký“). S výjimkou ořechu je možné tyto dřeviny mořit či bělit, čímž se rozšiřuje nabídka na masivní stoly v poměrně vysokém množství různých barevných odstínů.

O kvalitu desek stolů se zde pak rozhodně bát nemusíte. Jejich tloušťka se zpravidla pohybuje na hodnotě 3,2 cm, ale ve většině případů je možno objednat si i stůl s deskou o tloušťce 4 cm. Proces výroby desek stolů pak zaručuje vysokou pevnost a také zabraňuje nežádoucímu kroucení.

Masivní stoly společnosti Rott je možno dostat s různými povrchovými úpravami, a sice olejováním (kromě stolů mořených), voskováním či lakováním. Co se týče rozměrů stolu, vybere si naprosto každý, bez ohledu na to, zda požaduje stůl hranatý nebo kulatý. A v případě, že si přece jen nevyberete, existuje možnost nechat si vyrobit stůl na míru.

O společnosti Rott Design

rottdesign_hanaJak jsme již zmínili, společnost Rott Design je rodinným podnikem sídlícím v obci Hromnice, která disponuje podnikovou prodejnou v Praze (Vinohradská 21, Praha 2). Produkty této společnosti jsou exportovány i do zahraničí. Pokud uvažujete o pořízení masivního stolu, pak se rozhodně jedná o dobrou volbu, a to ať již uvažujete o vybavení rodinného domu, nebo například restaurace. Spolupráce společnost s renomovanými architekty zaručí, že získáte originální masivní stůl s vlastní duší.

V nabídce společnosti Rott pak naleznete prakticky cokoliv, od rozkládacích masivních jídelních stolů, přes masivní konferenční stolky, masivní lavice do jídelen, rohové masivní lavice, čalouněné a kožené židle s nerezovou či dřevěnou podnoží, odkládací stolky v různých tvarech (Z a C), klasické dřevěné židle, sektorové obývací stěny, až po nábytek na konkrétní přání zákazníka. A pokud vám toto nestačí, tak věřte, že společnost Rott Design má celou řadu partnerů (sedací soupravy od společnosti Willi Schillig, společnosti SIA, ASA a další), kteří vašim požadavkům zcela jistě vyhoví.

rottdesign_stul_antique

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *